Biolokacija

Autorius: Jonas Jukonis

APIE BIOLOKACIJĄ  |  STRAIPSNIAI  |  KONTAKTAI

 

Virgulės prieinamos kiekvienam tačiau...

 

Tai seniausias biolokacinis prietaisas. Apie virgulių naudojimo senumą yra daug skirtingų nuomonių. SNO patarėjas  geologijos klausymais, olandų profesorius S. Trompas (1968 metais) mano, kad žmonės virgulininkyste užsiiminėjo jau prieš 7000 metų. Lenkų žurnalistė T. Vojtek apibendrindama savo tyrinėjimų rezultatus rašo, kad remiantis archeologinių kasinėjimų medžiaga, virgulininkystė buvo žinoma jau prieš 8000 metų. Ji atrado duomenų ,kad jau senovės egiptiečiai mokėjo naudotis virgule.Kad ji egzistavo mokslininkai perskaitė viename virš 5000 metų senumo Egipto papiruse. Yra dar vienas labiausiai mokslininkams  patikimas rašytinis kinų dokumentas, kuriame pasakojama apie imperatorių Jue (2205 – 2197 mm. prieš mūsų erą), kuris buvo žinomas savo sugebėjimais rasti požeminius vandenis, brangakmenius ir mineralus. Biblijoje aprašomas  Mozė atrandantis virgule vandenį. Senovės graikai  buvo įsisavinę vigulininkystę vadindami ją rabdomantija – pranašavimu virgulės – „burtų lazdelės“ pagalba.  Apie ją rašė Plinijus Vyresnysis (1 mūsų eros amžiuje). Virgulės nuo seniausių laikų  iki dabar naudojamos vandens paieškoms. Kiekvienas dvasiškai sveikas žmogus gali būti virgulininku.  Tiesa , rezultatų patikimumas ir tikslumas būna skirtingi. Tai priklauso nuo praktikos su virgulėmis trukmės ir žmogaus jautrumo jį supantiems energetiniams laukams lygmens. Remdamasis savo daugiamete patirtimi, galiu tvirtinti, kad net tie žmonės, kurie iš pradžių netikėjo tuo, kad jie tai gali įsisavinti virgulininkyste, po nedidelio apmokymo ir praktikos, sėkmingai    naudojasi virgulėmis. Išimtį sudaro skeptikai – materialistai, netikintys tuo, ko negalima pamatyti ar paliesti, o taip pat  esantys religinių dogmų poveikio įtakoje, kurios skelbia virgulininkyste okultizmu, bendravimu su piktomis dvasiomis.

Lietuvoje daugelis virgulininkų komerciniais sumetimais reklamuojasi  savo neeiliniais sugebėjimais, kuriuos  gali turėti tik kas keliasdešimtas žmogus. Kartoju tai netiesa – virgulėmis gali dirbti daugelis, kas išmoksta naudojimosi jomis technologija, sistemingai praktikuojasi  ir sugeba apsiriboti nuo išankstinės nuomonės. Virgulininko - profesionalo  kvalifikacija neįsigyjama. Tai daug pastangų ir ilgalaikės praktinės patirties  rezultatas.  Ją kiekvienas iš mūsų gali lengvai ir paprastai pratestuoti.

Paimkite 10 vokų ir tik į vieną iš jų įdėkite piniginį banknotą ar metalinę monetą. Paprašykite virgulininką nustatyti kuris vokas netuščias  ir akivaizdžiai įsitikinsite jo jutiminiais sugebėjimais.

Tai vienas iš XX amžiaus pradžioje Paryžiuje įvykusiame  antrame tarptautiniame eksperimentinės psichologijos kongreso komisijos testų norintiems gauti pirmąsias testuoto biolokacijos specialisto licezijas. Daugumas  man žinomų virgulininkų atsisakė atlikti šį testą, o daugumai tų kurie jį atliko rezultatas buvo neigiamas. Išvada viena - daugelis iš jų ,nieko nesiskirdami nuo eilinių žmonių, komerciniais sumetimais, pasinaudodami mūsų visuomenės informaciniu badu ir neišprusimu skelbiasi turintys neeilinius  - stebuklingus sugebėjimus, bioenergetikais, ekstrasensais  būdami švelniai  tariant sukčiais.

Pats seniausias virgulės tipas tai V tipo medžio šakelė. Dažniausiai naudojamos ievos, klevo, lazdyno dvišakės  45 – 50 cm ilgio ir iki 2 cm storio šakelės.Su tokia  virgule požeminių vandenų gali ieškoti kiekvienas iš mūsų nes jų energetika labai stipri  ir  kad virgulė į juos reaguotu nereikalinga jokių antgamtiškų sugebėjimų.Tai patvirtino ir pentagono ekspertų išvada kad su virgulėmis gali dirbti visi JAV kariai. Karo Afganistane metu visiems amerikiečių kariams  buvo privalomai išduodamos viena ar dvi virgulės kurios buvo sėkmingai naudojamos minų ir ginklų lokalizacijai nustatyti.

Įsisavinusiems darbą su primityviomis  virgulėmis  rekomenduočiau praktikuotis su Г tipo ispaniškomis pakankamai jautriomis virgulėmis. Gaila kad įsisavinant jas dažniausiai nesinaudojama pagalbinėmis  diagramomis jų parodymams įvertinti, remiamasi tik „nepaprasta“, „neklystančia“ intuicija, na apie kitus specifinių virgulių tipus dažnai nieko net nežinoma.

Paskutiniais metais virgulininkystė  praranda savo aktualumą. Ją negrįžtamai pakeičia radiostezijos matavimų technologijos ir matavimų prietaisai , kuriais atliekamų ekspertizių duomenys žymiai tikslesni ir detališkesni. Daugelyje šalių atliktos mokslinės programos nustatė virgulininkystės metodo nepatikimumą  ir juo nebesinaudojama.
Virgulių  priklausomai nuo jomis profesionalų atliekamais darbais yra daug tipų.
 
Šiuolaikinės virgulės klasifikuojamos į tris tipus: dvirankes,vienarankės L ir Г (ispaniško) tipo bei  vienarankės virgulės biotenzoriai.

Dvirankių virgulių tipui priskiriamos V – tipo, П -  tipo ir kilpinės virgulės 

ISPANIŠKA  VIRGULĖ  -REZONATORIUS

 

DVIRANKĖS VIRGULĖS

Įvairūs V  tipo virgulių variantai

Virgulės gali būti pagamintos iš įvairių elastinių ir stangrių medžiagų. Dažniausiai joms gaminti naudojamas plieninis ar  varinis 1- 2 mm diametro laidas, plastmasiniai ar kitokie (ne metaliniai)  3 -4 mm  diametro strypai  sujungti viršūnėje. Virgulės ilgis  nuo  30 iki 50 cm.

                                                                                          
 
                                      
 

Dvirankių  П – tipo ir kilpinio tipo vielinių virgulių varijantai.

Virgulių struktūra ir forma neturi ypatingos reikšmės, tačiau minėti faktoriai labai svarbūs virgulių lengvumui, elastingumui ir jautrumui. Svarbiausia sąlyga kad virgulės gerai „veiktų“ yra  ta kad ji būtų tinkamai laikoma darbinėje padėtyje – horizontalioje- nepastovioje pusiausvyroje.

 

Virgulių laikymo būdai

VIENARANKĖS    VIRGULĖS
 
Vienarankių virgulių tipui priskiriamos  L – tipo ir ispaniškos Г – tipo virgulės. Jos gaminamos iš  geležinės, aliumininės,, varinės ar  bronzinės vielos, kurios diametras nuo 1-2 iki 4-5 mm. Jų ilgis
20 – 50  cm, o rankenų 10 – 12 cm. Paprastai naudojama viena virgulė, tačiau pas mus tyrinėjant sklypus ir patalpas dėl savo paprastumo naudojamos dvi.

 

Vienarankių  virgulių variantai

1-3,9 – vielinės virgulės    5 – virgulė su teleskopine antena    10 – virgulė su 90 laipsniu kampu virgulės plokštumai patalpintu disku        4 – plieninė virgulė su stabilizuojančiu  svoreliu ir  rankena ant guolių         6 – 8 – vielinės virgulės su plastmasinėmis rankenomis        11 – diagnostinė antena su variniu kabeliu ir kištuku.

 

VIENARANKĖS VIRGULĖS BIOTENZORIAI

Aštuoniasdešimtųjų  metų pradžioje pasirodė nauja biolokacinių virgulių konstrukcija – vienarankiai  testuojantys strypai – biotenzoriai (bioradiometrai). Šios grupės virgulės gaminamos įvairių modifikacijų, tačiau jų konstrukcinis principas vienodas – jos susideda iš rankenos, anteninės vielos ir sensorinės galvutės. Plokščių formų sensorinės galvutės iš vienos pusės padengiamos auksu duodančiu  teigiamą poliarizaciją, o iš kitos pusės padengiama sidabru duodančiu neigiamą poliarizaciją.

 

Įvairių konstrukcijų virgulės – biotenzoriai (bioradiometrai)    

Pateikti pagrindiniai virgulių tipai  rodo didžiulę jų įvairovę ir platų pritaikymo diapazoną. Tinkamai parinkus jų tipą ir įsisavinus darbo su jomis buvo galima gauti stulbinančius rezultatus, ko  ilgą laiką nebuvo galima nustatyti mums dabar jau prieinamomis  techninėmis priemonėmis – pavyzdžiui: gyvybinės energijos matavimams,nustatant augmenijos teigiamą ir neigiamą spinduliuotę, nustatant tai ar medžiai atima ar papildo žmogaus energetiką, testuoti pačio virgulininko jautrumą jį supančiai aplinkai, diagnozuoti susirgimus pirminėse stadijose kai klasikiniai medicininiai tyrimai dar neparodo susirgimų simptomų ir t.t.  Įsisavinti net pagrindines specifines virgulių rūšis labai sudėtinga , tai daug praktikos ir lėšų  reikalaujantis procesas. Todėl mūsų virgulininkai dažniausiai apie jas ir jų specifinius panaudojimus nieko nežino ir naudoja tik vienintelį seniausią virgulių tipą.

Pateikiu  šiuo metu populiariausias specifines pasaulyje virgules:

 

DIAGNOSTINĖ VIRGULĖ SU SIDABRO GALAIS

 

 

DIAGNOSTINĖ VIRGULĖ SU SPIRALINIU GALU

 

 

VIRGULĖ   KOSMOSAS 

 

 

VIRGULĖ  -  BIOTENZORIUS

 

 

DVIGUBA CILINDRINĖ BIOTENSORINĖ VIRGULĖ

 

 

VIRGULĖ - PHISIOMETRAS 

 

Mokslo pasiekimai padarė pokyčius daugelyje  diagnostikos sričių. Ilgą laiką virgulės laikytos  nepakeičiamu  bioenergetinių parametrų diagnostikos instrumentu nueina į praeitį. Jos jau senai prarado savo  paslaptingumą. Jomis naudotis  gali išmokti  kiekvienas .  Juk niekas nesistebi kad jaučia šilumą ir  šaltį, girdi garsus, skiria spalvas. Kiekvienas iš mūsų jaučia elektromagnetines spinduliuotes, tiesa kiekvienas skirtingai, priklausomai nuo  individualaus energetinio potencialo.Gilioje senovėje mūsų protėviai puikiai jausdavo juos supančius energetinius srautus . Jie be paklaidų parinkdavo geriausias vietas būstams, tvirtovėms, šventykloms. Gaila, tačiau laikui bėgant  mes praradome tuos unikalius sugebėjimus, juos  blokuoja mūsų civilizacijos  energetinės taršos, mes retai kada pasitikime savo intuicija , kuria reikia vertinti ir puoselėti.  Tiesa,šiuo metu  jau sukonstruota daug modernių ir nepaprastai tikslių matavimo prietaisų, kurių pranašumas prieš virgulininką su jo „išskirtine“ energetika ir viduramžiškomis virgulėmis , ar švytuokle rankose  akivaizdus. Prietaisai be žmogaus energetikos poveikio, suteikia objektyvią  mus supančių energetinių laukų diagnostiką.  Džiugu, kad mokslas po daugelio tūkstantmečių patvirtino tokius daugumai mistinius reiškinius  kaip žmogaus, gyvosios ir negyvosios gamtos, formų energetiką, pražūtingą  radono,metano, elektromagnetinės spinduliuotės, Žemės patogeninių zonų poveikį. Sukonstruoti šimtai prietaisų apsaugančių žmogų ir jo veiklos rūšis nuo žalingai veikiančių  faktorių.

Man tenka sutikti daugelį žmonių ,kurie neturi net minimalaus supratimo apie radiostezijos mokslą. Jiems , racionaliai mąstantiems, radiostezistu pasivadinęs virgulininkas su virgule rankose kelia nepasitikėjimą . Aš  pilnai suprantu juos. Juk niekas nepaneigs  to, kad medicininės diagnozės be šiuolaikinės medicininės diagnostikos aparatūros nepatikimos. Tai sakytina ir apie virgulininko  atliekamas ekspertizes. Jis neturėdami šiuolaikinės radiostezinės aparatūros negali  tiksliai atlikti energetinės  ekspertizės. Virgulininkų  veikla lieka praeityje,kai dar nebuvo šiuolaikinių tikslių  radiostezinių matavimo prietaisų. Tiesa jie gan brangūs, jų aptarnavimui reikalingas specialus pasiruošimas ir žinios. Pateikiu keletą iš jų:

 

 

 

Radiostezija šiuo metu jau nesinaudoja  virgulėmis. Pagrindiniai jų trūkumai sekantys:

Jų parodymai tiesiogiai priklauso nuo virgulininko  savijautos ir energetinio jautrumo ,kuris visada yra nepastovus.

Todėl ekspertizių rezultatai nėra tikslūs ir vienodi. Virgulininko  darbas varginantis  ir dėl nuovargio dažnai iššaukia jei ne sveikatos sutrikimus tai beveik visada ekspertizės klaidas. Nepatikimi vyresnio amžiaus virgulininkų ekspertizių rezultatai ,nes dažniausiai jų gyvybinė energetika ir jautrumas energetiniams srautams žymiai susilpnėjęs.  Todėl pajutęs nuovargį virgulininkas nebegali dirbti. Jis turi būti sveikas ir energetiškai žvalus.

Sekanti esminių klaidų  darbe su virgulėmis priežastis yra vaistų vartojimas. Radiostezininkas  Hristianas Shola atliko unikalų eksperimentą vartodamas įvairius vaistus ir lygindamas virgulių parodymų rezultatus su realiais naujausia matavimo aparatūra atliktais rezultatais. Daugiausiai klaidų buvo nustatyta vartojant psichotropinius, raminančius ir skausmą mažinančius vaistus.
Esminės klaidos daromos pavartojus net ir minimalias alkoholio dozes.Pavyzdžiui išgėrus puse litro šviesaus alaus po 15 minučių atliekami darbai 70% netikslūs ir blogi, po 60 minučių jie dar 45% nepatikimi. 100 gramų degtinės iššaukia dar didesnes paklaidas: po 30 minučių 90% virgulininko diagnozių – klaidingos, po 60 minučių apie 60%, o po 180 minučių dar apie 20% klaidų. Tik po 40 valandų organizmas atsigauna nuo alkoholio ir nebeturi įtakos virgulininkui.

Didelę įtaką virgulininkui turi ir atmosferinės sąlygos kurios ne tik veikia žmogų bet ir geopatogeninių zonų spinduliuotės galingumą. Tai labai svarbus faktorius, nes nustatyta kad daugiau nei 30% žmonių jautrūs orų pokyčiams.Todėl esant nepastovioms oro sąlygoms ar stipriam vėjui virgulininko ekspertizė dažniausiai neteisinga.

Virgulininko klaidas gali iššaukti tiek vidiniai , tiek išoriniai faktoriai.Jų yra daug ir juos visus reikia įvertinti susijus su konkrečia situacija ir konkretaus virgulininko asmenybe.Dažniausiai pasikartojantys faktoriai sekantys:
-          nuovargis
-          koncentracijos stoka, išsiblaškimas
-          nekantrumas
-          netikslus užduočių supratimas
-          netinkamas specifinėms sąlygoms virgulės parinkimas
-          klaidingas rezultatų interpretavimas
-          priešlaikinė netinkama psichinė nuostata tyrimų rezultatams
-          nepasitikėjimas savo jėgomis
-          negatyvus užsiprogramavimas
-          nereikalingas girimasis savo sugebėjimais
-          stiprių elektrinių ir elektromagnetinių laukų nuo papuošalų, akinių rėmelių, kvarcinių laikrodžių
-          tyrimų vykdymas geopatogeninėse zonose(jei tyrimai neskirti tų zonų lokalizacijai nustatyti)
-          esant negatyviems kosminiams poveikiams-mėnulio delčia ar pilnatis,padidėjęs saulės aktyvumas
-          skubotumas atliekant ekspertizes
-          nekruopščiai atliekami matavimai
-          retkarčiais pasireiškiančiu fadingo reiškiniu kada laikinai dingsta jautrumas energetiniams srautams
 
Kaip matome biolokaciniai metodai virgulėmis ar švytuoklėmis yra nepatikimi ,todėl radiostezijos mokslas pataria svarbesnes ekspertizes atlikti tik naujausia testuota radiostezinių matavimų aparatūra.Matavimus atliekant virgule sumažėja jų tikslumas ir padaugėja klaidų . Na o tokius nesutėtingus darbus, kaip vandens paieškas ,galite atlikti  kiekvienas truputi pasipraktikavę su senovinėmis – tradicinėmis virgulėmis.

 

 

į viršų      visi straipsniai

 

TAIP PAT KVIEČIU APLANKYTI KITAS MANO SVETAINES:

RADIOSTEZIJA. LT - pagrindinė Jono Jukonio svetainė

BIOENERGETIKA. LT

BIOTRONIKA. LT

BIOLOKACIJA. LT

BIORITMIKA. LT

GEOTRONIKA. LT

RADIONIKA. LT

AJUVERDA. LT

   

© 2007 - 2024 Jonas Jukonis. Kopijuoti be autoriaus sutikimo griežtai draudžiama.

Powered by: WebProBox