Biolokacija

Autorius: Jonas Jukonis

APIE BIOLOKACIJĄ  |  STRAIPSNIAI  |  KONTAKTAI

 

Praktinis biolokacijos pritaikymas

 
Biolokacijos praktinis pritaikymas- tai gerų vietovių pastatams tinkamos pastatų formos ir planavimo nustatymas. Rytuose manoma, kad išsirinkti sklypą ar būsto vietą yra ne mažiau atsakinga nei vyrą ar žmoną. Yra tūkstančiai patikrintų principų, kurių turėtumėte laikytis rinkdamiesi sklypą, statydami pastatą, tverdami tvorą, kasdami šulinį, įrengdami tvenkinį, tiesdami kelius, apželdindami aplinką 

Svarbiausias biolokacijos pritaikymas  teigiamų ir geopatogeninių žemės zonų nustatymas, įvairioms paieškoms, užterštų atmosferos ir žemės zonų bei jų ribų nustatymui.

Mokslo tyrimais nustatyta, kad geopatogeninis žemės spinduliavimas - tai aukšto dažnumo decimetrinio diapazono elektromagnetinės bangos. Nustatyti pavojingiausi geopatogeniniai spinduliavimai. Jų pavojingumo seka organinėms gyvybės formoms:

1. Požeminiai vandens srautai ir tų srautų, esančių skirtinguose lygiuose žemės paviršiaus atžvilgiu, susikirtimo mazgai.
2. Geologiniai žemės lūžiai.
3. Požeminių vandenų ir geologinių lūžių susikirtimo zonose atsirandantys indukciniai "kryžiai".
4. Koordinatiniai Hartmano, Kari, Vitmano, Alberto patogeniniai tinklai ir ypač jų susikirtimo ,,mazgai”.
5. Dvigubo neigiamo energetinio veikimo zonos.

Naujausiais tyrimais nustatyta, kad bet kurioje patalpos vietoje yra viena ar net dvi neigiamo spinduliavimo zonos, darančios neigiamą poveikį žmonėms.

Esant nepalankioms aplinkybėms - susikertant daugeliui patogeninių zonų, atsiranda ypač pavojingos gyviems organizmams zonos - pražūtingieji energetiniai stulpai. Buvimas jų veikimo zonoje bet kokioms organinėms gyvybės formoms yra pražūtingas.

Lietuvos kultūra labai skiriasi nuo Rytų papročių ir tradicijų. Dažnai jos būna absoliučiai priešingos. Pavyzdžiui, Lietuvoje juoda - gedulo spalva, o Rytuose žmonės per laidotuves rengiasi baltais drabužiais. Tuokdamasi jaunoji pas mus rengiasi baltais drabužiais, o Rytuose - raudonų atspalvių. Medicinos personalo drabužiai pas mus baltos spalvos, Rytuose - žali. Rytuose statomi namai su bešlaitiniais stogais ir net vengiama, kad arti statomo namo ar priešais jį būtų namas šlaitiniu stogu. Tuo tarpu mūsų kaime namai - su šlaitiniais stogais. Lietuvoje pagal senolių tradicijas turi būti nelyginis namo langų skaičius, Rytuose - tik lyginis. Rytų šalyse virš pagrindinio įėjimo dažnai kabinami varpeliai, bambukų lazdelės, na, o Lietuvoje kalama pasaga. Todėl nesistenkime paversti Lietuvos rytietiška šalimi, o derinkime viską su mūsų kultūra ir papročiais. Žinokite  kad kiniečių feng –shui moksle pagrindinė kryptis- pietūs na o pas mus- šiaurė. Manau komentarai nereikalingi ir ko vertas tokių feng shui pagrindų mokymas ir praktinis pritaikymas..

Kokią įtaką patogeninės zonos turi žmogui? Pirmiausia sukelia Funkcinius sutrikimus - suirzimą, prakaitavimą, nuovargį, vidinį nerimą, nemigą, raumenų traukulius, lytinių funkcijų sutrikimą, išsibalansuoja žmogaus organizmo rūgštinė ir šarminė pusiausvyra, vyksta funkciniai vegetatyvinės nervų sistemos pokyčiai, greičiau nusėda eritrocitai.

Neilgai buvusiam neigiamo poveikio zonoje žmogui jos poveikio padariniai visiškai dingsta praėjus mėnesiui.

Ilgą laiką būnant neigiamo spinduliavimo zonoje (daugiau nei 2 metus), organizme įvyksta negrįžtami organiniai pokyčiai ir jis suserga. Šiuo metu Vakarų medicina tvirtina, kad pagrindinis veiksnys susergant sunkiomis chroniškomis ligomis - ilgalaikis buvimas patogeninėse vietose.

Gausiais eksperimentais nustatyta, kad žmonės dirbantys ar miegantys suserga onkologinėmis ligomis dėl neigiamo žemės spinduliavimo.

Dėl patogeninių zonų indukcinių "kryžių" su kairine poliarizacija susergama vėžiu, o su dešinine poliarizacija - skleroze ir limfagramulomatoze.

Hartmano dvigubų patogeninių zonų juostos, einančios šiaurės-pietų kryptimi, sukelia širdies ir kraujagyslių ligas, o einančios iš rytų į vakarus - reumatą ir artritus. Hartmano patogeninių tinklų ir juostų susikirtimo "mazguose" žmonės suserga išorinėmis širdies ir smegenų ligomis, astma, reumatizmu.

Šiuo metu geopatogeninės zonos nustatomos radiostezijos pagalba (biolokacija). Radiostezistas - žmogus, turintis įgimtus bioenergetinius duomenis ir gerai įvaldęs senovės Kinijos feng  shui  principus, turintis šiuolaikinės radiostezijos matavimo prietaisus

Biolokacija nustatomos teigiamos ir neigiamos zonos gyvenamuosiuose namuose, biuruose, parduotuvėse, įmonėse, prekių sandėliuose, turgavietėse, poilsiavietėse. Parenkamos tinkamiausios patalpos miegamiesiems, darbo vietoms, mokslams ir kūrybinei veiklai

Vakaruose naujai statomų bankų ir biurų sąmatose numatytos milijoninės sumos geroms pastatų, darbo vietoms nustatyti. Pvz., Honkonge stovi keletas tuščių dangoraižių. Jie skirti biurams, bet jie yra tušti, nes stovi stipriai iškreiptose patogeninėse vietose ir todėl joks Rytų žmogus tokioje vietoje nedirbs.

Lietuvoje geopatologija ir biolokacija - deja, dar nežinomas mokslas ir todėl daugelyje namų ir biurų žmonės jaučiasi nejaukiai, serga įvairiomis ligomis, dažnai nesiseka šeimyniniai ir verslo reikalai.

 

 

į viršų      visi straipsniai

 

TAIP PAT KVIEČIU APLANKYTI KITAS MANO SVETAINES:

RADIOSTEZIJA.LT - pagrindinė Jono Jukonio svetainė

BIOENERGETIKA.LT

BIOTRONIKA.LT

BIOLOKACIJA.LT

BIORITMIKA.LT

GEOTRONIKA.LT

RADIONIKA.LT

AJUVERDA.LT

   

© 2007 - 2023 Jonas Jukonis. Kopijuoti be autoriaus sutikimo griežtai draudžiama.

Powered by: WebProBox